Atrakcje małopolski – nasze podróże. Video i foto.

Atrakcje Małopolski – nasze podróże.

W związku z naszą główną działalnością bardzo często wyruszamy w trasy po Polsce. Na nasze szczęście często jeździmy bocznymi drogami, a także takimi w które na co dzień nie zapuszczają się turyści. Dzięki temu będziemy mogli prezentować Wam Polskę jakiej wielu z Was nie zna i jakiej my dotąd nie znaliśmy.

Nasza podróż lokalnymi drogami do małopolski wprawiła nas w osłupienie. Piękne krajobrazy, jesienna przyroda i cudowne miejsca.
Posiłkując się zdjęciami z lotu ptaka dostrzegliśmy jeszcze więcej niż jest to możliwe z patrząc przez okno samochodu.

W miejscowości Zator natrafiliśmy na niesamowity park rozrywki Energylandia. O tym miejscu pewnie wiele z Was słyszało lub nawet tu było. Dla nas to był szok, że coś takiego istnieje, a nie krzyczy się o tym na głos.

Również w Zatorze znajduje się miasteczko rodem z dzikiego zachodu. Są tam też wigwamy indiańskie i zapewne wiele atrakcji.  Niestety tym razem nie udało nam się odwiedzić tych miejsc zwiedzając je. Natomiast udało nam się je zarejestrować w postaci filmu i zdjęć.

Kolejnym ciekawym miejscem obdarzonym przez naturę pięknem na które można patrzeć godzinami był zalew. Znajdujący się na drodze od Wadowic w stronę Babiej Góry. Cudowne miejsce i jesień. Musimy tam wrócić wiosną lub latem i skorzystać z tych wszystkich atrakcji.

Będąc u naszej Klientki nagraliśmy okolicę wraz z widokiem na Babią Górę. To już region Podhala. Mimo mglistej pogody sporo piękna widać na naszym filmie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *