Morsowanie w WarszawieMorsowanie w Warszawie czyli kąpiel w zimnej Wiśle. Video.

Kiedy jedni chodzą w puchowych kurtkach,czapkach i rękawiczkach inni zażywają kąpieli w zimnych wodach Wisły i różnych zbiorników wodnych.
Morsowanie zdobywa coraz więcej fanów w całej Polsce. Warto wspomnieć , że trakcie cyklu „Cztery pory Wisły – szkółka morsowa Dzielnicy Wisła” do wody wchodziło jednorazowo ponad 300 osób.

Pod czujną opieką ratowników stołecznego WOPR, Policji Rzecznej i Pogotowia uczestnicy tych wydarzeń mogą czuć się bezpiecznie.

Nad Wisłą w Warszawie dzieje się naprawdę sporo. W filmie, który przygotowaliśmy opowiada o tych atrakcjach Pan Jan Piotrowski.

Cieszy fakt, że nie zapomniano o osobach niepełnosprawnych. Organizatorzy zapewnili morsowanie także osobom mającym problem z poruszaniem się. 

Moje osobiste odczucia z morsowania są takie, że kiedy w niektóre dni przymarzały mi palce do sterownika drona inni wchodzili do lodowatej wody.
Morsowanie to pewien sposób na życie. Moi znajomi zażywający kąpieli w zimnej wodzie mówią, że to daje naprawdę niezłego kopa.

Być może i ja spróbuję tego osobiście, a wtedy z chęcią podzielę się z Wami swoją opinią.
Tak czy inaczej krioterapia przynosi dobre efekty więc czemu by nie wierzyć, że zimne kąpiele działają dobrze na ciało i ducha.

Jedno jest pewne. Atmosfera jest świetna. Ludzie nawiązują z sobą znajomości. Dbają o czystość i przestrzegają pewnych reguł.