Polska Poland

Informacje, turystyka, wydarzenia.

O nas.

O nas

O nasO nas.

O nas – zawsze dziwnie to pewnie brzmi.
W sumie strona ta czy też jak niektórzy wolą blog prowadzony jest przeze mnie.
Jednocześnie powstają nierozerwalnie w związku z działalnością firmy HMF24.pl.
W związku z moimi częstymi wyjazdami do Klientów mam szansę odkrywać ciekawe miejsca i zbierać materiały, które tu prezentuję.

Działalność firmy również połączyła mnie z „Ludźmi rzeki Wisły”. Z którymi utrzymuję stały kontakt, współpracuję, pomagam w miarę możliwości i pływam po Wiśle pięknymi drewnianymi łodziami.

Nie ukrywam, że chciałbym aby w pewnym momencie ten blog przekształcił się w stronę informacyjną z często aktualizowanymi wpisami i informacjami.
Niestety na to potrzebne są pieniądze i większa ilość osób zaangażowanych w działalność takiego portalu.

Jak pewnie niektórzy z Was zauważyli, podjąłem próbę stworzenia portalu. Niestety zawiódł mocno autor skryptu, który zakupiłem w tym celu. Miał on przystosować oprogramowanie i układ serwisu.

Dzięki radom kolegi Roberta, który w sposób bardzo obiektywny sprowadza mnie na ziemię, kiedy za bardzo odlatuję w swoich zamiarach, zrezygnowałem z tworzenia w tej chwili portalu.

Oczywiście bardzo miło mi będzie jeżeli ktoś zechce mnie wspomóc w tworzeniu tego bloga.

O nas czyli o mnie i osobach, które mnie wspierają i pomagają mi, a z którymi w żaden sposób nie jestem związany zawodowo ani z nimi nie konkuruję.

Fundacja Rok Rzeki Wisły
Taxi Wisła

I wiele innych.

Kiedy uda się zebrać budżet i osoby chętne do współpracy, a ten blog będzie cieszył się popularnością zrobimy porządny serwis 🙂

Myślę o zrobieniu zbiórek i oczywiście warto zarabiać na banerach.