Testujemy oprogramowanieTestujemy oprogramowanie do tworzenia panoram 360 stopni.

Testujemy oprogramowanie, a także możliwości naszego drona do wykonywania serii zdjęć, które nadają się do ich wykorzystania w tworzeniu panoram sferycznych.

Dziś wykonaliśmy serię 18 zdjęć w celu złożenia z nich wspomnianej wcześniej panoramy sferycznej.
Na prezentowanej poniżej panoramie widzicie loga twórców oprogramowania. Jest to już kolejny program do tworzenia tego typu panoram, który poddajemy naszym testom. Na obecną chwilę jest to najbardziej obiecujący soft.
Być może jeszcze kilka dni testów i zdecydujemy się na jej zakup, a wtedy loga producenta znikną.

Przymierzamy się w tym roku do stworzenia bazy obiektów turystycznych, a właściwie do rozpoczęcia jej tworzenia. Chcemy zastosować w niej nowoczesne technologie. W opisach ciekawych miejsc zostaną zamieszczone mapy, a na nie naniesione punkty z których wykonamy panoramy sferyczne. Po kliknięciu w odnośnik Użytkownik naszego serwisu znajdujący się w danym punkcie będzie mógł zobaczyć co jest wokół Niego.
Ponieważ panoramy wykonujemy z wysokości 100 – 200 metrów nad miejscem startu to ich zasięg jest naprawdę duży.

Pamiętam jak w zeszłym roku będąc na Mazurach w okolicach Ruciane Nida nie mogłem namierzyć jezior znajdujących się w mojej okolicy. Wiedziałem, że są prawdopodobnie tuż za lasem ale nie wiedziałem jak do nich dotrzeć.
Gdybym posiadał wtedy takie możliwości jakie chcę aby posiadał nasz nowy serwis dotarłbym do tych jezior bez problemu.

Oczywiście panoramy te jak i mapy nie powstaną od razu. Będą one wykonywane głownie w okolicach firm, które zamówią u nas usługę promocji.
A także tam gdzie uda nam się spędzić troszkę wolnego czasu.

Będziemy Was informowali o nowościach w tej dziedzinie.

ZAPRASZAMY DO dodawania BEZPŁATNYCH wpisów w naszym – katalog firm i ogłoszeń – www.ipof.pl