Atrakcje Małopolski – nasze podróże.

W związku z naszą główną działalnością bardzo często wyruszamy w trasy po Polsce. Na nasze szczęście często jeździmy bocznymi drogami, a także takimi w które na co dzień nie zapuszczają się turyści. Dzięki temu będziemy mogli prezentować Wam Polskę jakiej wielu z Was nie zna i jakiej my dotąd nie znaliśmy.

Nasza podróż lokalnymi drogami do małopolski wprawiła nas w osłupienie. Piękne krajobrazy, jesienna przyroda i cudowne miejsca.
Posiłkując się zdjęciami z lotu ptaka dostrzegliśmy jeszcze więcej niż jest to możliwe z patrząc przez okno samochodu.

W miejscowości Zator natrafiliśmy na niesamowity park rozrywki Energylandia. O tym miejscu pewnie wiele z Was słyszało lub nawet tu było. Dla nas to był szok, że coś takiego istnieje, a nie krzyczy się o tym na głos.

Również w Zatorze znajduje się miasteczko rodem z dzikiego zachodu. Są tam też wigwamy indiańskie i zapewne wiele atrakcji.  Niestety tym razem nie udało nam się odwiedzić tych miejsc zwiedzając je. Natomiast udało nam się je zarejestrować w postaci filmu i zdjęć.

Kolejnym ciekawym miejscem obdarzonym przez naturę pięknem na które można patrzeć godzinami był zalew. Znajdujący się na drodze od Wadowic w stronę Babiej Góry. Cudowne miejsce i jesień. Musimy tam wrócić wiosną lub latem i skorzystać z tych wszystkich atrakcji.

Będąc u naszej Klientki nagraliśmy okolicę wraz z widokiem na Babią Górę. To już region Podhala. Mimo mglistej pogody sporo piękna widać na naszym filmie.